Apie internetinę svetainę

PEW PEW VR ARENA Vilniuje

PEW PEW VR ARENA Vilniuje

Ženkite į pramogų ateitį su "PewPewVR”

Nesvarbu, ar kovojate su tarpgalaktiniais įsibrovėliais, ar tyrinėjate mistines šalis, ar sprendžiate sudėtingus galvosūkius, "PewPewVR" turi ką pasiūlyti kiekvienam. Mūsų moderniausia įranga užtikrina vientisą ir tikrovišką patirtį, todėl jūs tapsite savo istorijos herojumi.

Puikiai tinka draugams, šeimai ir įmonės renginiams, todėl kviečiame užsisakyti seansą jau šiandien ir sužinoti, kodėl apie mus kalbama visame mieste. Jūsų kelionė į virtualiąją realybę prasideda čia, nes čia dirba jus lydėti pasiruošę specialistai. Saugumo priemonės, užtikrinančios nuotykius be rūpesčių ir įvairūs žaidimai, iš kurių galite rinktis.

Leiskitės į nepakartojamą nuotykį "PewPewVR" - geriausioje VR arenoje, kurioje žaidimai iš ekrano persikelia į jūsų realybę. Įsikūrusi Kareivių g. 2A, Vilnius, "PewPewVR" siūlo svaiginančią patirtį, kurioje pažangiausios technologijos derinamos su neribotu kūrybiškumu, kad nukeltų jus į neįsivaizduojamus pasaulius.

Apsilankykite pewpewvr.lt ir užsisakykite savo patirtį bei prisijunkite prie pramogų revoliucijos.

Kontaktinė informacija

Internetinė svetainė
Įmonės pavadinimas
MB Virtuali oazė
Telefono numeris
Adresas
Kareivių g. 2A, Vilnius, 08221
Įmonės kodas
306624778
PVM kodas
100016433113
Nuorodos į soc. tinklus
manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt tnews.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt