Apie internetinę svetainę

erasportas-fb2
Popular

Sporto ir laisvalaikio prekės, maisto papildai

Erasportas.lt – sporto ir laisvalaikio prekių, įrangos ir maisto papildų sportininkams elektroninė parduotuvė Lietuvoje, vykdanti savo veiklą nuo 2014 metų. Mūsų misija – skatinti sveiką ir aktyvią gyvenseną, suteikiant klientui galimybę įsigyti siekiant savo tikslų:

- 100% kokybiškas, originalias sporto ir aktyvaus laisvalaikio prekes, aprangą bei įrangą vienomis mažiausių kainų Lietuvoje;
- Tik 100% originalius, legalius, notifikuotus, tinkamus Lietuvoje ir visoje Europos sąjungoje platinti maisto papildus sportininkas, be draudžiamų medžiagų.
Mes esame atsakinga, aktvyvią ir sportišką gyvenseną mėgstanti komanda, nuolatos plečianti savo žinias maisto papildų, treniruočių, sveikos mitybos bei sporto treniruoklių srityje. Manome, kad bet kuriai įmonei yra begalo svarbu reguliariai domėtis savo asortimentu, gilinti žinias, jį plėsti, nuolat atnaujinti, kartu stengiantis ir neatsilikti nuo naujausių technologijų bei rekomendacijų. Visa tai, padeda netik tobulėti, bet ir sėkmingai perteikti savo patirtį Jums!

Mūsų kolektyvas mielai atsakys į bet kokį iškilusį klausimą, suteiks tik reikiamą informaciją tam, kad galėtumėte išsirinkti teisingai! Neretais atvejais, mūsų klientai savo nuožiūra išsirenka tam tikrus įrenginius arba maisto papildus neatitinkačius Jų poreikių, ko rezultatas – prasti rezultatai išsirinkus netinkamus maisto papildus arba lieka nusivylę kai kurios įrangos galimybėmis. Kad taip nenutiktų, esame mes, visada pasiruošę suprasti ir patenkinti Jūsų poreikius.

Bendrinė kategorija

Kontaktinė informacija

Internetinė svetainė
Įmonės pavadinimas
IĮ ERASPORTAS
Telefono numeris
Adresas
Laisvės g. 1, Rietavas
Įmonės kodas
304077328
PVM kodas
100010198116